Міжнародний аеропорт «Бориспіль» долучається до пілотного проекту «ШЛЮБ ЗА 24 ГОДИНИ»

Опубликовал kirovo  •  Рубрики: Документи

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» долучається до пілотного проекту «ШЛЮБ ЗА 24 ГОДИНИ»

Відповідно до ст. 32 Сімейного кодексу України шлюб реєструється після спливу одного місяця від дня подання особами заяви про реєстрацію шлюбу.

Послуга «Шлюб за 24 години» дає можливість закоханим парам вільно розпоряджатися своїм часом та не залежати від строків, які зазвичай відводяться у відділах ДРАЦС.

Бажаєте зареєструвати шлюб без черг, без зайвих документів, обрати для себе комфортний час та дату реєстрації , та ще й в незвичайному місці, тоді  скористуйтесь цією послугою.

У ДП МА «Бориспіль» це не тільки швидко, але й ексклюзивно та романтично! Романтичну атмосферу забезпечать краєвиди аеропорту, які завжди приваблюють та надихають. Аеропорт це двері до чогось нового, яскравого та дивовижного, такого ж прекрасного як спільне життя двох закоханих людей.

Одразу після реєстрації шлюбу ви можете вилетіти до будь-якої точки земної кулі, щоб відсвяткувати цю подію та насолодитись один одним. Або навпаки, по прильоту оформити свої відносини, та розділити неймовірні враження з своїми рідними та близькими.

Додаткові послуги:

Святковий фуршет для молодят та гостей

Подача авто на першу лінію

Оформлення квітами за побажанням замовника підрядною організацією

Послуги готелю аеропорту «Бориспіль»

 

Послуги реєстрації шлюбу надаються за умови наявності та відповідності документів всім встановленим законодавством України вимогам.

ДП МА «Бориспіль» не здійснює підготовку документів до реєстрації шлюбу, лише здійснює координацію щодо їх підготовки.

ШЛЮБ ЗА ДОБУ В АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ»

перелік документів:

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ШЛЮБУ МІЖ ГРОМАДЯНАМИ УКРАЇНИ 

Перелік документів:

–   Паспорт громадянина України (при наданні id-картки додатково подається витяг з реєстру про місце реєстрації);

–   Ідентифікаційний код;

– Якщо один із наречених вже перебували у шлюбі, то додатково надається документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, свідоцтво про смерть);

– Особи, в яких вилучено паспорт громадянина України, у зв’язку з взяттям на консульський облік в іншій державі, надають паспорт громадянина України для виїзду за кордон з відповідною відміткою про це в паспорті.

 

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ШЛЮБУ МІЖ ЧОЛОВІКОМ ТА ЖІНКОЮ, ЩО НЕ Є ГРОМАДЯНАМИ УКРАЇНИ (АБО ОДИН ІЗ НИХ)

Перелік документів:

– Закордонний паспорт (або паспортний документ) іноземця та нотаріально засвідчений в установленому порядку переклад на українську мову;

– Якщо в іноземця є дозвіл на проживання, то додатково надається посвідка на тимчасове чи постійне місце проживання в Україні з відміткою в закордонному паспорті про видачу такої посвідки;

– Якщо один із наречених вже перебували у шлюбі, то додатково надається документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, свідоцтво про смерть), легалізований (апостильований) відповідним чином та нотаріально засвідчений в установленому порядку перекладом на українську мову.

 

Зверніть увагу, що перед подачею заяви на реєстрацію шлюбу, потрібно перевірити легальність перебування іноземця на території України. Для цього Вам потрібно звернутись з усіма вищезазначеними документами до нас, і ми направляємо відскановану копію паспорта іноземця та його перекладу на перевірку до відділу державної реєстрації актів цивільного стану. В середньому строк перевірки складає близько від 1 до 5 робочих днів.

Якщо паспорт іноземця виданий менше ніж за півроку до подання заяви на державну реєстрацію шлюбу, додатково іноземець має надати довідку про перетин кордону з Державної прикордонної служби України за останні 180 днів або ж надати свій попередній закордонний паспорт.

 

 

 

 

 

Більш детальну інформацію з питань реєстрації шлюбу можна отримати за номером телефона: +38093 202 01 10

Email: wedding24boryspil@kbp.aero

Місцезнаходження: 08300, Київська область, Бориспільський район, село Гора, вулиця Бориспіль-7

 

 

Без коммент.  • Грудень 5, 2017

Календар публікацій

Грудень 2018
П В С Ч П С Н
« Сер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Наша місія

Контакти

КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ