Рішення

Опубликовал kirovo  •  Рубрики: Бюджет

 

 

Кучаківська сільська рада

Бориспільського району

Київської області

 

                                                               Р І Ш Е Н Н Я

                                                                    

Про сільський бюджет                                                                                                          

на 2018 рік

 

Відповідно до підпункту 23 пункту 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” статей 69, 691 і 77 Бюджетного кодексу України, Кучаківська сільська рада

ВИРІШИЛА :

 

 1. Визначити на 2018 рік:

–  доходи сільського бюджету у сумі 2 400,0 тис. гривень, в тому числі доходи загального фонду сільського бюджету   2 350,0  тис. гривень, доходи спеціального фонду сільського бюджету 50,0 тис. гривень, згідно з додатком №1 цього рішення;

–  видатки сільського бюджету у сумі 2 400,0 тис. гривень, в тому числі видатки загального фонду сільського бюджету  2 350,0 тис. гривень, видатки спеціального фонду сільського бюджету 50,0 тис. гривень;

– профіцит сільського бюджету у сумі 0,00 тис. гривень, в тому числі загального фонду сільського бюджету 0,00 тис. гривень згідно з додатком №2 до цього рішення.

– дефіцит спеціального фонду сільського бюджету у сумі 0,00 тис. гривень згідно з додатком №2 до цього рішення.

 1. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів сільського бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 2 350,0 тис. гривень та спеціальному фонду 50,0 тис. гривень згідно з додатком № 3 до цього рішення.
 2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів сільського бюджету у сумі  5 тис. гривень.
 3. Затвердити на 2018 рік  міжбюджетні трансферти згідно з додатком №5 до цього рішення.

В разі надходжень міжбюджетних трансфертів від різних рівнів бюджету  (згідно з додатком № 5) уповноважити голову сільської ради на підписання угоди міжбюджетного трансферту у 2018 році.

 1. Затвердити на 2018 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 6 до цього рішення.
 2. Затвердити  на 2018 рік  резервний  фонд сільського бюджету у сумі 0,00 тис. гривень.
 3. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду сільського бюджету на 2018 рік за їх економічною  структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 1. Затвердити в складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 2 400,0 тис. гривень згідно з додатком №7 до цього рішення.
 2. Надати право сільському голові:

– відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

– вносити зміни до розпису сільського бюджету та здійснювати перерозподіл планових показників та бюджетних призначень за доходами та видатками між місяцями, за доходами – між кодами класифікації доходів, за видатками – між кодами економічної класифікації видатків у межах обсягів відповідно доходів та видатків, затверджених цим рішенням, у разі невиконання плану за доходами – здійснювати перенесення призначень за видатками на наступні місяці бюджетного року. Перенесення асигнувань на наступні місяці за захищеними статтями видатків здійснюється за обґрунтованим зверненням

–  Вносити зміни до бюджету розпорядженням сільського голови із подальшим   затвердженням даного розпорядження на найближчій сесії Кучаківської сільської ради.

 1. Надати право виконавчому комітету сільської ради упродовж бюджетного року, за погодженням з постійною комісією сільської ради з бюджету, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку, здійснювати розподіл та перерозподіл субвенцій і дотацій з державного та обласного бюджетів з наступним внесенням змін до бюджету на сесії сільської ради.
 2. Розпорядникам коштів місцевих бюджетів забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

Видатки, пов’язані із стимулюванням працівників бюджетних установ, здійснювати за умови забезпечення у повному обсязі бюджетними коштами обов’язкових виплат із заробітної плати та видатків на проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії.

 1. Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2018 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.
 2. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету України на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені статтями 691 , 71 Бюджетного кодексу України.
 3. Установити, що джерелами формування загального фонду сільського бюджету України на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.

15.Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах або планах використання бюджетних коштів.

 1. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2018 року.
 2. Додатки 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з бюджету, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку.

 

 

 

Сільський голова                                                  Дженжебір М.М.

 

 

с.Кучаків

22 грудня 2017 року

№  555-17-07

Без коммент.  • Січень 14, 2018

Календар публікацій

Березень 2019
П В С Ч П С Н
« Сер    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наша місія

Контакти

КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ